Dobrosrdečný Vodafone

Neděle, 18. Duben 2010, rubrika Nezařazené

V prosinci jsem si aktivoval dárek od Vodafonu, 77 MMSek měsíčně zdarma na čtyři měsíce. Nejsem zrovna MMSkový fanda, do té doby jsem poslal všehovšudy asi dva kousky, ale neberte to, když je to zadarmo. Teď jsem se přihlásil do Samoobsluhy, první den nového fakturačního období, abych se podíval, kolik kreditu mi převedli z minulého měsíce, a zjistil jsem nemilou věc: že mám v právě začínajícím měsíci naúčtovaný nejenom můj paušál, ale taky 77 korun za balíček 77 MMSek. Minulý týden jsem totiž ignoroval výstražnou SMSku, ve které mi Vodafon psal, že od dalšího měsíce už bude balíček zpoplatněn.

Za ty 4 měsíce jsem poslal jednu jedinou MMSku, a to hned první den, když jsem zkoušel jestli to funguje. Takže z těch 77 zpráv, které jsem si teď předplatil, bych pravděpodobně nevyužil ani jednu. No co - za blbost se platí, řekl jsem si že 77 korun není taková tragédie a chtěl jsem to v té internetové Samoobsluze rovnou deaktivovat, abych příští měsíc nevyhodil zbytečně do kanálu dalších koruny.

Pak mě ale napadlo, bych mohl zkusit zavolat na infolinku, jestli by to ještě nešlo zrušit i za tento měsíc. Nepočítal jsem s tím že to půjde, podmínky jsou napsané jasně a navíc byli od té dobroty, že mi poslali varování SMSku. Ale za zeptání člověk nic nedá, ne? Operátor mi nejdřív řekl, že zrušit to na už probíhající měsíc bohužel nepůjde, ale že to můžeme zrušit hned s platností od příštího měsíce. Ale pak najednou říká: “počkejte, já jsem to tam zkusil zadat, a vypadá to, že to systém přijal, nevím jestli se to neobjeví na faktuře, ale to by asi když tak šlo reklamovat”. Tak jsem překvapený poděkoval a rozloučil se, hned jsem se znovu podíval do internetové Samoobsluhy, a balíček už byl zrušený ale naúčtovaných 77 korun tam pořád bylo. Ale pak jsem se po chvíli podíval ještě jednou, a teď už tam po balíčku není ani stopy, platba 77Kč zmizela :-)

Vodafone mi prostě odpustil platbu za službu, o kterou jsem sice nestál, ale přesto jsem si ji objednal a tak jsem ji podle daných pravidel měl zaplatit. Byl jsem tím příjemně překvapen a jsem teď o něco spokojenější zákazník :-)

• • •
Zpět na titulní stránku

Předchozí článek: Nekupujte si televizi do ložnice
Následující článek: O odlišnostech ženského a mužského mozku

Přečti si také další články:

Komentáře (2) ke článku “Dobrosrdečný Vodafone”

  1. Jirka napsal:

    Jé, vida, našel jsem tě tu! Stále stejně dobré články!-

  2. Jirka napsal:

    jerrymungo!

Napiš, co si o tom myslíš: