Člověk by se asi občas měl ohlédnout

Středa, 9. Červenec 2008, rubrika O mně

Když jsem přesouval všechny články z původní adresy sem (dělal jsem to ručně a dělal jsem to dlouho), tak jsem se chvílemi nestačil divit, co jsem za poslední rok a čtvrt prožil. Tak třeba, když se s někým zapovídám o stopování, říkám, že jsem vezl stopaře jen jednou v životě, protože na mojí trase do práce nikdo nestopuje a když jedem někam s přítulkyní, tak míváme plné auto harampádí. A teď jsem se dočetl, že jsem vlastně loni vezl přes celé Rakousko maďarského studenta veteriny! Úplně mi to vypadlo.

Anebo, vždycky říkám, že mám hrozné štěstí na policajty, protože přestože mám naježděno nějakých 140-150 tisíc kilometrů, zastavili mě jen třikrát, přesně si pamatuji kde, poprvé chtěli vidět jen doklady a podruhé a potřetí chtěli, abych jim zahrál na trumpetku. A najednou se člověk dočte, že někdy loni mě stavěli proto že jsem nesvítíl, a nedali mi pokutu, i když mohli. A ještě se tam zmiňuji o nějakém hypermarketu. Nebudete mi věřit, ale ať přemýšlím jak přemýšlím, tak si na tuto příhodu nemůžu vzpomenout. Dumám, do kterých super-hyper jezdívám(e) a u kterého z nich stávají policajti, a vůbec nic mě nenapadá. To je hrůza.

Takže jsem se rozhodl, že budu častěji psát o sobě, aby až budu starý a můj mozek na tom bude ještě mnohem hůř než teď, abych si mohl počíst o tom co jsem dělal zamlada. Beztak ta mizerná politika, které jsem se v poslední době věnoval až moc, nikoho nezajímá.

• • •
Zpět na titulní stránku

Předchozí článek: Máte rádi smažák?
Následující článek: Američani si všimli, jak se bouříme kvůli poplatkům u doktora

Přečti si také další články:

Napiš, co si o tom myslíš: