Reklama na homosexualitu

Středa, 23. Leden 2008, rubrika Nezařazené

Dnes se pustím do trochu kontroverzního tématu.

Se svojí přítelkyní chodím šest a půl roku. No chodím… chodili jsme spolu tři roky, teď spolu už tři a půl roku bydlíme (na chození už nějak není čas, spíš jezdíme autem), poslední dobou se zvyšuje frekvence rozhovorů o svatbě a dětech. Myslel jsem si, že za tu dobu už ji dokonale znám, že už mě nemůže ničím překvapit.

A vidíte? Překvapila. Zjistil jsem totiž, že má předsudky proti homosexuálům, myslí si že to je nemoc a že jsou to divní lidé a tak podobně. Mě to docela mrzí, protože jednak si myslím že tyto názory už jsou dnes trochu překonané, a hlavně mám pár kamarádů-gayů, jsou to normální kluci, je s nimi sranda, prostě mám je rád.

Podle mě se s homosexuality dělá mnohem větší pojem, než ve skutečnosti je. Já to vidím tak, že někdo má rád sladké zákusky, někdo radši slané chipsy, někdo má rád hořké pivo a někdo zase suché víno. A někdo má rád holky a někdo kluky. To že někdo nemá rád sladké není ani nemoc ani úchylka.

Co to je láska? Proč hledáme životní partnery? Protože potřebujeme mít někoho, koho budeme zajímat, kdo pro nás bude mít pochopení, kdo nám pomůže v jakýchkoliv nesnázích, kdo při nás bude stát v dobrém i ve zlém, nemoci i ve zdraví. Prostě ve dvou se to lépe táhne. Když už takovou spřízněnou duši najdeme, není jedno, co má mezi nohama? No jasně, jedno to není, většina lidí tak nějak preferuje, aby měl partner opačné pohlaví. Ale ať máte preference jakékoliv, vždycky je to o tom, že chcete mít někoho, kdo vás bude mít rád a naopak. Když má někdo preference jiné než jste zvyklí a najde si svoji blízkou duši, přejte mu to! Když v lednu jedete lyžovat ale soused letí na Kanáry, tak je to taky divné, ale přejte mu to, nedívejte se na něj skrz prsty, má jen jiné preference.

Druhá věc, kromě lásky, je sex. Sex homosexuálů rozhodně není normální sex. Ale co je to normální sex? Je orální sex normální? Je anální sex normální? Těžko říct, každopádně aspoň jedno z toho aspoň občas dělá většina heterosexuálních lidí. Tak v čem je tedy sex homosexuálů nenormální?

Spousta lidí, když slyší slovo homosexuál, tak si představí pedofila zneužívajícího malé chlapečky. To je dost škoda, ale není se co divit, když jinak se o homosexuálech v médiích nemluví, takže většina lidí homosexuály jinak nezná a spousta homosexuálů se potom za svoji orientaci stydí a radši žijí celý život v přetvářce.

Nenapadlo vás aspoň jednou, milé čtenářky, jaké by to bylo mít doma místo toho chlapa holku? Určitě by vám líp rozuměla, nenechávala by po sobě všude ponožky, dělila by se s vámi o utírání nádobí a o žehlení… A vás milí čtenáři, nenapadlo vás někdy, jaké by to bylo bydle s kámošem místo té ženské co máte doma? Chodil by s vámi na fotbal a nekoukal pořád na ty otřesné romantické seriály. Taková výměna by měla výhody i nevýhody. A to je právě o těch osobních preferencích, každý z nás si může vybrat.

Sranda je, že všichni gayové které znám říkají, že to zmedializované číslo 4% je nesmysl, prý je homosexuálů mnohem mnohem víc, jenom se k tomu nepřiznávají v oficiálních průzkumech. Prý je těch procent spíš tak dvacet…

• • •
Zpět na titulní stránku

Předchozí článek: Nevíte, proč si papež říká “Svatá stolice”?
Následující článek: Chcete si koupit mobil? Dávejte si pozor na firmu EuroStar

Přečti si také další články:

Komentáře (2) ke článku “Reklama na homosexualitu”

 1. jerrymungo napsal:

  Skvěle napsané. Je to fakt, že na homosexualitu se často kouká skrz prsty. Ale říkám si, mne to neuráží a pokud mne někdo neobtěžuje na ulici, nebo třeba na veřejných záchodech- upřímně řečeno, proč se říká záchodky a ne záchody, doma taky nechodím na záchodek.
  Když se se svou ženou někdy nedohodnu, říkám jí a tím ji naštvu, že jsem si měl vzít chlapa, protože s ním bych se spíš domluvil. Ale co je zajímavé a čeho jsem si všimnul, že když jedou třeba na dovolenou do jednoho pokoje dvě dámy, nikomu to není divné. A zažili jsme loni, že vedle nás bydleli dva chlapi, naprosto normální,co utekli na dvanáct dní od svých žen a těch řečí, co jsme různě museli vyslechnout od ostatních…

 2. Miloš napsal:

  Ahoj znam par Gayu jsou fakt super a je snima sranda a velka p.r.d.e.l.
  ( nic mě nenapadlo za slovo s tečkama který se tam hodí to se omlouvam Miloš ) da se snima bezva bavit a to každej řika že Heteraci (jako jsem ja ) a Gayové se nedokažou domluvit .

  Předtava že bych měl sex s klukem je zvlaštní asi se domluvím s kamošem Ahojky Miloš

Napiš, co si o tom myslíš: