Co to mám namalované na snowboardu?

Pátek, 11. Leden 2008, rubrika Nezařazené

Na patě mého snowboardu je asi 20cm velký tento obrázek:
Obrazek na mem snowboardu
Nikdy mě nenapadlo přemýšlet, co by to asi mohlo znamenat. Nikdy mě nenapadlo, že by to vůbec mohlo něco znamenat. Na snowboardech prostě bývají různé čmáranice.

Ale teď po letech jsem náhodou zjistil, že je to státní znak Íránské islámské republiky, podle Wikipedie (odkud jsem taky stáhl ten obrázek nahoře) je to dokonce znak íránské armády! Nic osobního proti Íránu nemám, ale přecejen z toho mám takový zvláštní pocit, je to taková ne úplně obyčejná země.

Napište mi do komentáře, co byste dělali na mém místě! Mám se ho zbavit a koupit si nový snowb? Nebo to mám něčím přestříkat? Nebo na to mám kašlat a jezdit na tom dál stejně jako když jsem to nevěděl?

• • •
Zpět na titulní stránku

Předchozí článek: Švejnar je lhář, Klaus na hrad
Následující článek: Jsem na prvním místě v Googlu!

Přečti si také další články:

Komentáře (3) ke článku “Co to mám namalované na snowboardu?”

 1. DarkLady napsal:

  No… já jsem toho názoru, že jednou je to státní znak, požívající zvláštní ochrany (vím, není to náš znak, ale i tak - trochu úcty), tak bych ho určitě neměla na snowboardu… Chápu, vzniklo to asi stejně, jako pověstná reklama o čínských tetování. Místo znaku pro štěstí, které si myslí, že mají vytetované, mají vytetovaný znak pro kung-pao.

  A když se nad tím zamýšlím víc, pak bych asi nedělala reklamu, byť skrytou, islámskému státu. Islám je pro mě symbol terorismu a je mi fuk, že “ale ve skutečnosti je úplně jinak”!

 2. jerrymungo napsal:

  A nebo bych doporučil k jízdě na snowboardu obléci se do galabíje a na hlavu si dát buď turban, nebo kostkovanou arafatku. Eventuálně pár kulometných pásů přes hruď a kalašnikov na zádech… Možná bys měl sjezdovku pro sebe…
  Jinak, Tvůj blog je skvělý. Vychutnávám si ho, máš talent ke psaní…

 3. admin napsal:

  Díky za komentáře. Tento rok ještě dojezdím s Íránem v zádech, a do příští sezóny popřemýšlím, jestli si koupím nový snowb anebo se třeba po letech vrátím k lyžím…

  Bohužel mi k tomuto článku chodí tuny spamových komentářů odkudsi z Ruska a podobně a už mě nebaví je mazat, takže je mi to líto, ale možnost přidat komentář k tomuto článku tímto okamžikem vypínám :-(

Napiš, co si o tom myslíš: