Už po vás někdy v noci něco lezlo?

Úterý, 28. Srpen 2007, rubrika O mně

Tak si představte, že v noci spím, probudím a musím se jít napít. Po dvou minutách se vrátím do postele, zavrtám se do peřiny, a mám pocit že mě něco lechtá na stehně. Nepřipadá mi to nějak nenormální, třeba se ježí chlupy anebo lehají zježené chlupy, takže se ani neobtěžuji se poškrábat a usínám.

Pak mám ale pocit, že se to lechtání nějak posunuje, a tak se přecejenom poškrábu. Zajedu rukou pod peřinu a když prsty dosáhnou místa kde to lechtá, tak ucítím mezi prsteníčkem a prostředníčkem nějaký předmět… No co vám mám povídat, přitiskl jsem prsty k sobě a vytáhl ruku z pod peřiny a mrskl předmětem na zem vedle postele, slyšel jsem tak to cvaklo o zem. Okamžitě jsem rozsvítil a hledal, co to po mě lezlo za netvora, ale už tam nebyl. To znamená, že musel zalézt někam pod postel a tam je do teď!

Musel to být buď veliký pavouk nebo snad nějaký šváb nebo já nevím co, prostě něco relativně velkého a tvrdého. Vlastně proti pavoukům nic nemám, jsou to celkem sympatická zvířátka, ale když si na ten zážitek vzpomenu a představím si, že se to třeba dneska bude opakovat, běhá mi mráz po zádech.

• • •
Zpět na titulní stránku

Předchozí článek: Jak je to s těmi tázacími dovětky?
Následující článek: Rozdíl luck versus happiness, lucky versus happy

Přečti si také další články:

Komentáře (2) ke článku “Už po vás někdy v noci něco lezlo?”

  1. Upirrr napsal:

    Taky to mohla být larva vetřelce… Až se začneš proměňovat, nezapomeň dát na blog fotky ;)

  2. Matty napsal:

    Za ty fotky se přimlouvám! Jinak po mně v noci leze tak akorát moje přítelkyně :-)

Napiš, co si o tom myslíš: