Spadla další hala, zase zasypala pár parazitů

Neděle, 29. Červenec 2007, rubrika Politika

Je to snad dva týdny nebo jak dlouho, co kdesi nějaká rodina parazitů rozkrádala železo z nosné konstrukce jakési opuštěné haly a ta hala na ně spadla. Obec musela nechat halu zbořit úplně, protože tam stále zůstávaly části, které by mohly na někoho spadnou. Za zboření obec musela zaplatit 3 miliony, které neměla, a tak musela na pár let zadlužit. Takže není hala a je obrovský dluh. A to všechno kvůli parazitům, kteří místo aby pracovali, kradou, a ještě jsou tak hloupí, že kradou nosné traverzy z budovy ve které jsou.

A dnes, jako přes kopírák! V Kladně spadla další hala, zase to zasypalo rodinu opálených lidí, kteří tam prý jen tak seděli a najednou, představte si, ta hala na ně spadla! Jestli ona to nebyla hala-rasistka!

Vedení města má nápad, že by vyhláškou zakázali sběrnám šrotu vyplácet peníze v hotovosti. Sběrny by peníze za odpad musely povinně zasílat složenkou. To mi připadá jako super nápad. Jednak, jak říkají kladenští, možná paraziti chodí krást, když nemají jít za co na pivo a když budou vědět, že peníze za železo by stejně dostali až za 2 týdny a tak by stejně byli bez piva, tak by se na to třeba vykašlali. Za druhé, věřím že když parazit bude muset nechat adresu na kterou si chce nechat poslat peníze, spoustu z nich to odradí.

• • •
Zpět na titulní stránku

Předchozí článek: “Sorry about” versus “sorry for” versus “sorry to”
Následující článek: Smutý příběh o splněném snu

Přečti si také další články:

Napiš, co si o tom myslíš: