Smutý příběh o splněném snu

Pondělí, 30. Červenec 2007, rubrika Auta a motorismus

Slyšel jsem vám takový jeden příběh, o který se s vámi musím podělit. Příběh se udál koncem devadesátých let v naší krásné malé české zemi.

Žil byl, jeden kluk, který hrozně toužil po motorce. Rodiče neměli problémy s penězi a tak, když jejich syn dosáhl osmnáctých narozenin, rozhodli se mu splnit sen.

Nadešel okamžik sfoukávání osmnácti svíček na dortu a rozbalování dárků. Kluk otevřel mimo jiné jednu krabičku, a v ní byly jen klíčky. Na těch klíčkách ale bylo logo jednoho japonského výrobce motorek. Kluk měl obrovskou radost a rodiče měli radost že syn má radost. Za všeobecné radosti tedy vyběhli všichni před dům, kde stála nádherná mašina, zkrátka splněný sen.

Bylo jasné, že dárek je potřeba nejenom obdivovat, ale taky vyzkoušet. A tak kluk na motorku nasedl a vyjel na první zkušební jízdu. Rodiče čekali doma, těšili se, až se s nimi syn podělí o zážitky z jízdy.

Za nedlouho zastavilo před jejich domem policejní auto. Policisté přijeli rodičům sdělit, že jejich syn zemřel při autonehodě pár kilometrů od jejich domu.

• • •
Zpět na titulní stránku

Předchozí článek: Spadla další hala, zase zasypala pár parazitů
Následující článek: Víte že značky Puma a Adidas založili dva bratři?

Přečti si také další články:

Napiš, co si o tom myslíš: