Petr Hanuš zabil Michaelu

Čtvrtek, 19. Červenec 2007, rubrika Nezařazené

Po dlouhé době mě fakt zasáhl článek, co jsem četl v novinách. Nějaký psychopat dva roky pronásledoval jednu holku, dělal jí milostné návrhy, vyhrožoval jí. Dala ho k soudu, soud ho odsoudil, ale nakonec stejně ji opravdu zabil.

Dva roky! Vím že po bitvě je každý generál a teď už asi všichni vědí, že ji měli chránit jinak. Tak třeba já. Teď když vím jak to dopadlo, myslím že nejlepším řešením by bývalo bylo sehnat pár kamarádů hned před dvěma lety, když po neúspěšných milostných návrzích přišla první výhrůžka. Měli si na něj někde počkat a pěkně po chlapsku mu vysvětlit, že když slečna o jeho pozornost nestojí, tak by si měl najít nějakou jinou. A kdyby to nepomohlo, tak mu dolámat kosti a znovu a znovu, až by to chlapec pochopil. Když česká justice nestačí na to vysvětlit jednomu imbecilovi, že o něj Michaela nemá zájem, tak jsem si jistý že 5 svalovců by na to stačilo.

Jenže teď už je to bohužel jedno :-(

Fakt teď nezávidím jejím rodičům. Nejenom že přišli o dceru, ale ještě navíc teď určitě vědí, stejně jako já, jak tomu měli zabránit.

Nepamatuji se, že bych někdy cítil takovou nenávist k někomu, koho jsem nikdy nepotkal a neviděl, jako teď cítím k Petrovi Hanušovi. Doufám že tě vykastrují a zavřou někam, kde pomalu a bolestivě chcípneš, aby ses mohl brzo smažit v pekle, Petře Hanuší!

• • •
Zpět na titulní stránku

Předchozí článek: Podíl prohlížečů mezi mými čtenáři
Následující článek: Víte že zlatokopové na Klondike museli povinně přivézt tunu zavazadel?

Přečti si také další články:

Komentáře (4) ke článku “Petr Hanuš zabil Michaelu”

 1. jitka napsal:

  No hele nevim jo, je to sice sila, ale byla sem u toho soudu a myslim, ze bys mel nejdriv vaznne znat fakta, nez zacnes tady o tom psat, kdybys tam byl, tak bys ted rikal neco uplne jinyho…

 2. admin napsal:

  Noviny většinou říkají informace jen z jedné strany, takže bych se ani nedivil kdyby v tomhle případě nebyly ty zprávy úplně objektivní (naopak, spíš bych se divil kdyby úplně objektivní byly). Ale přecejen tohle je tak extrémní případ, že si neumím moc představit, že by to mohly noviny překroutit. Jestli máš nějaké informace na které noviny “zapomněly”, tak se tady o ně klidně poděl.

 3. Pavlina napsal:

  já Petra Hanuše znam a chci k tomuto případu řici že za normálních okolností by to nikdy neudělal byl ve srabu a totalně na dně.Tímto ho nechci v žádném případě omlouvat, nemělo se to stát, bylo to selhání které se nedá vrátit.Lituji rodiče i pozůstalé musí to být hrozné……….

 4. petra napsal:

  Milý Petře Hanuši X Drápale, vím, že tohle si dřív nebo později přečteš, až budeš brouzdat na netu a hledat, kolik článků se k tvému případu napsalo, budeš pročítat diskuse s bůhví jakými pocity. Zas tolik jsme se neznali.
  Nevěřím v Boha. Podle mě je život jenom jeden a po jeho konci není NIC. O to víc ho beru jako dar a něco, co je nedotknutelné. Každý den, několikrát a hodně se rozčiluju nad lidma. Nad tím, jak se chovají k sobě navzájem, jak se chovají ke mně a kolikrát je můj hněv a vztek tak silný, že bych nejradši udělala něco hroznýho. Něco, co “by je napravilo”, co by “jim ukázalo, jak se mají chovat.” Ale tam někde je záklopka. Tím to končí. A vztek musí jít ven nějakým jiným způsobem. Protože NIKDO mi nedal právo někomu život vzít. Dovedeš si představit, jak by to asi na světě chodilo, kdyby každý sprovodil ze světa někoho, kdo ho zrovna NASE.. ? Neomlouvá tě nic, ať už ti někdo způsobil něco, co tě zranilo a pokořilo, NIC tě neomluví za to, cos udělal. Míša byla jedinečná a zůstane dál žít v mém srdci tak intenzivně, jak často si na ni vzpomenu. A to bývá často. Ty seš ubohej chudák. A tím budeš po zbytek svého života.

Napiš, co si o tom myslíš: