Daňová reforma podle ČSSD aneb “Cesta k růstu životní úrovně”

Pátek, 4. Květen 2007, rubrika Politika

Dnes ČSSD měla tiskovou konferenci, na které představila konkurenční daňovou reformu.

Nechme zatím obsah stranou. JAK MŮŽOU MÍT VŮBEC TU DRZOST a veřejně teď vykřikovat co by udělali pro naše světlé zítřky??? Vždyť byli tolik let u koryt, proč to neudělali už dávno? Fakt se mi z nich chce zvracet.

Když se podívám na obsah, tak mě tam vůbec nic nepřekvapí. Místo aby vysvětlovali svůj záměr, tak polovinu obsahu věnují tomu, aby vysvětlili voličům jak zlí jsou vládní politici. Bohužel musím uznat, že páni z ČSSD vždycky uměli dělat politiku. Pod pojmem “umět dělat politiku” myslím umět hrát na city voličům. Páně Paroubek by řekl v televizi naprosto COKOLIV, jenom aby se zavděčil co nejširším masám voličů. A protože největší skupina voličů jsou lidé s podprůměrným příjmem, tak hraje na tuhle branku, protože ta ho může nejjednodušeji přivést k moci.

Ať mi nikdo netvrdí že ten člověk nechápe, že tu jeho “solidaritu” vůči sociálně slabým budou splácet ještě naši vnuci. Takhle hloupý nemůže být nikdo, jsem přesvědčený že to dobře ví ale je mu to prostě jedno, udělá cokoliv aby se dostal k moci.

• • •
Zpět na titulní stránku

Předchozí článek: Používejte blinkry. Prosím.
Následující článek: Co je špatně s výukou jazyků na českých školách?

Přečti si také další články:

Napiš, co si o tom myslíš: