Reklamy na tomto webu?

Středa, 25. Duben 2007, rubrika Nezařazené

Abych byl upřímný, založil jsem si svůj blog taky trošku kvůli tomu, abych si vyzkoušel vydělávání peněz bez práce s Google AdSence. Nevěřím sice že moje žvásty bude vůbec někdo číst a když už tak by stejně asi na reklamy neklikal, ale chtěl jsem to prostě zkusit.

No ale proč píšu tento příspěvek: Zatím jsem nepřišel na to, jak sem reklamy vložit. Jde to? Byl bych moc rád kdyby si tuto moji otázku někdo přečetl a odpověděl mi na ni. Prosím, buďte tak hodní…

Nedivil bych se, kdyby sem nešlo reklamy vkládat z toho důvodu, že provozovatel webu vkládá reklamy svoje a bylo by už přereklamováno. Ale ani žádné jeho reklamy nevidím - chápe to někdo? Z čeho žije? Vždyť přece ty servery něco stojí, konektivita taky, lidi co to naprogramovali a starají se aby to běželo… Proč tady není žádná reklama?

Doplněno o rok a čtvrt později: Tento text stejně jako komentáře pod ním se týkají původního systému, na kterém můj blog běžel, v tuto chvíli jsou už neaktuální.

• • •
Zpět na titulní stránku

Předchozí článek: Něco o mně
Následující článek: O čem bude tento blog a proč jsem si ho založil

Přečti si také další články:

Komentáře (2) ke článku “Reklamy na tomto webu?”

  1. Tomas napsal:

    Uprimnost nade vse :)

  2. Petr napsal:

    Zdravím,

    reklamy sem zatím skutečně vkládat nelze. Dokud nebudete mít návštěvnost cca 100 lidí denně (viz statistiky v administraci blogu), nemá to ani smysl - zisk by byl v řádu deseti korun měsíčně. Pokud se Vám podaří mít rozumnou návštěvnost, dejte vědět administrátorům, určitě se domluvíte.

Napiš, co si o tom myslíš: